„Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie.” Anna i Mikołaj Wyrzykowscy

30.00

Podróż to życie, ale ile jest prawdziwej podróży w tej podróży? Codziennie rano wystawialiśmy głowę za okno, by wiatr głaskał nasze włosy i mówiliśmy sobie: tak, to będzie piękny dzień!
Kochamy wolność, podróże, psy, smakować nowe rzeczy, kochamy drogi, słońce, chmury, spaghetti, morze, stare domki na winnicach…
Kochamy życie. Taka miłość nas uszczęśliwia. I o szczęściu jest właśnie ta książka, takim, co jest tu i teraz, na wyciągnięcie ręki.

Brak w magazynie

Kategorie: ,

Opis

„Marzyliśmy o wolności.
O podróżowaniu przed siebie w hawajskich koszulkach, bez hotelowych więzów, utartych szlaków; o poczuciu wiatru we włosach oraz futrze …
I uwierzyliśmy. Sprzedaliśmy osobówkę i kupiliśmy starego campera. Po co czekać? Bez wielkiego planowania wskoczyliśmy do niego, rodzinka kudłaczy z trzema psami, rudymi smokami. Wyruszyliśmy we włoską podróż z żądzą przygód i mianem wariatów.
Noce na włoskich winnicach, spotkania z trzynastoma świętymi, psy otwierające serca, Wóz Przygód w starciu z Drogami Strachu, ucieczki przed kozami, ulotność chwili w Mieście-Widmie… Podróż to życie, a dziwne przypadki nie odstępują nas na krok. Nawet zwykła droga staje się rodzinną przygodą…A my jesteśmy porywani w Wenecji.
Dacie się porwać?”

To książka o szczęściu, takim, które jest tu i teraz, na wyciągnięcie ręki. Napisałem ją razem z mamą: byliśmy w tych samych miejscach, lecz opisujemy je zupełnie inaczej. „Kudłacze w Podróży: Włochy na trzy collie” opowiadają historię naszej wyprawy camperem. Włochy są dla nas wyjątkowym krajem: tam poznali się moi rodzice, zresztą też gdziekolwiek nie jedziemy, ludzie uważają nas za Włochów. Kiedy pojechaliśmy tam całą rodziną, czyli z trzema psami, uznano nas już za zupełnych wariatów.

Po powrocie zaczęliśmy opowiadać o tym, co przeżyliśmy, i tak narodziła się ta książka. Będziemy więc opowiadać. I gdy skończymy, zróbcie tylko jedno: po ostatniej kropce zacznijcie pisać swoją historię.

Informacje dodatkowe

Waga 0.49 kg
Wymiary 21 × 16 × 2 cm

Może spodoba się również…